Starám se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Zabývám se montáží alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžu vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany.

O mně

Elektronikou se zabývám celý profesní život, zabezpečovací technikou od roku 1994.  Při instalaci "nekope" a jako fanda elektroniky jsem se nemohl této zajímavé a užitečné technologii vyhnout. Začínal jsem na ústřednách DSC a mojí první instalací byla slavná 2500. Záhy jsem také zachytil zájem uživatelů o výrobky Jablotronu a tak s tuzemským výrobcem léta užívám dobré i horší přesně tak, jak to přináší život. Na prvním místě je u mne vždy zájem a užitek zákazníka. Právě proto již léta nevstupuji do žádných výběrových řízení, protože všechna nakonec končí konstatováním, že určujícím kritériem je cena. Zastávám názor, že co je levné nebývá dobré a vím, že platí : levně koupil - dvakrát zaplatil.  Slušně provedená instalace, odpovědné naprogramování vlastností systému a důkladné vysvětlení funkce zákazníkovi je zásadní pro jeho spokojenost. Zabezpečení vždy omezí uživatele a jde o to, aby vzniklé omezení bylo v optimálním poměru s benefity, které zákazníkovi přinese.

Nový systém od Jablotronu umožňuje zákazníkovi nabídnout v rámci zabezpečení i další příjemné a nečekané funkce a zjednodušit tak život s moderními technologiemi. Mám tak v rámci zabezpečení spolehlivě vyřešen docházkový systém, vstupní systém, klasické školní vyzvánění a jiné.

Těším se na další instalace a přívětivé zákazníky. 

Kontaktujte mě

Máte zájem o mé služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte mě kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera.